Parfémy, Orientální, parfém, orient, přírodní, arabské, kadidlo, Arábie, bachůr, bakhoor, ambra, Jasmín, Musk, Oudh, Vanilka, čokoláda, mošus, pižmo, sewak, perfumes. Co je Bakhoor - Orientální Parfémy, Parfém Arábie, Přírodní orient, kadidlo, bachůr, Musk, Ambra

Orientální Parfémy, Parfém Arábie, Přírodní orient, kadidlo, bachůr, Musk, Ambra

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Co je Bakhoor

 


Bakhoor - legendární vůně domova

 
 Bakhoor je arabský název pro vonící části nebo směsi přírodních tradičních surovin, především dřevní štěpka (Oudh arabské jméno pro Agarwood / Aloeswood) namočených ve vonných olejích a směsi jiných přírodních látek (pryskyřice, ambra, santalové dřevo, éterické oleje a další). Tyto vonící části jsou spalovány na dřevěném uhlí nebo v kadidelnicích.( MABCHARA )


 
 
 
 
 
 
 

Mabchary

 
 
 
 
 
 
Jak používat Bachůr


1. Bachůr nebo Bakhoor (kadidlo) se vypaluje za pomoci mabchary (kadidelnice). Mabchara je buď elektrická nebo klasická. Elektrická mabchara se musí dostatečně rozpálit, aby se bachůr správně vypálil. Poté se vloží kousek vonného bachůru na rozpálenou plochu.

2. Tradiční je použití klasické mabchary. Za pomoci rozžhaveného dřevěného uhlíku vypálíme kousek vonného bachůru.   Bachůr tak pomaleji vydává kouřovou vůni. V tomto případě se nejdříve do žhava rozpálí uhlík – buďto speciálním rozpalovačem, nebo lze i na plynové či elektrické plotýnce.

3. Dejte rozžhavený uhlík do mabchary a na něj malý kousek vonného bachůru (stačí opravdu malý kousek)

4. Nechte vonným kouřem vyplnit vzduch v místnosti. Neotvírejte okna, dokud místnost není nasycena vůní a kouřem bachůru, ale ne moc, protože kouř pohlcuje kyslík z místnosti. Poté kouř zmizí a  vůně zůstane.

5 . Bachůr na oblečení má stejné použití, stačí vystavit oblečení intenzivní kouřové vůni asi na 3 minuty.

6 . Dejte pozor, při používání dřevěného uhlí a kadidelnic. Bachůr nevypalujte v místnosti, kde někdo spí, protože pohlcuje kyslík. Otevřené okno a dveře po nasycení místnosti vonným kouřem pomůže vyhnat kouř a rozptýlí příjemnou vůni po vašem domě. Používejte prosím vždy kvalitní kadidla bachůr, protože levné náhražky nejsou zdravé pro lidský organismus. Prosím, mějte uhly a hořáky mimo dosah dětí a nezapomeňte odpojit elektrické hořáky ihned po použití.


To vše Vám pomůže vychutnat si skvělé vůně Bachůr.
 
 
 
 
 
Zeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávač
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Evropský katalog stránek
Centrum registrace stránek
Topweby.net
JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika
Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál
katalog www stránek
Katalog odkazů MSSDesign
SEO katalog
Katalog eShopu
Internetové obchody
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky